Hodowla psów Gorska Fantazja Labrador Retriever Gorska Fantazja  Lagotto romagnolo  Gorska Fantazja

BOB na międzynarodowej wystawie w Katowicach

Na jednej z największych wystaw międzynarodowych w Katowicach ( 80 cavalierów – najliczniejsza rasa na wystawie ) moja dziewczynka Multi & Inter Champion APHRODITE Gorska Fantazja wygrała rasę – BOB, grupę IX i Best In Show 2 !!! To było bardzo poruszające i ekscytujące szczególnie ze względu na bardzo znanych sędziów - rasę i grupę IX sędziował Michael Forte, a Best In Show – Frank Kane. Wielkie podziękowania dla sędziów za to wspaniałe doświadczenie.( Zdjęcie BIS zapożyczone z Dogomanii od goIdenk@ dziękuję)

Zimowy weekend 18/19 grudnia spędziliśmy w mroźnej Angli na Christmas Open Show w Lincoln.
Miałam zaszczyt i przyjemność sędziować cavaliery na tej wystawie (jak się później okazało jako pierwsza osoba z Polski).

Cavaliery były najliczniej zgłoszoną rasą. Ja sędziowałam chłopców, a dziewczyny moja koleżanka z Moskwy Elena.
Tytuł Best Puppy i BOB powędrował do 9cio miesięcznego chłopca Miletree Celestial Dreamer to Lorphil. Piękny młodzieniec z czarującą ekspresją, doskonałą budową ciała i ruchem.
Już widać, że będzie miał dużo futra. Szczeniak z bardzo dużym potencjałem wystawowym.
Najlepszą dziewczynką okazała się Hollambrie Olivia For Takashi.
PS: Przepraszam za słabą jakość zdjęć... :-)

Wyprawa do Anglii była dość ekstremalna i długa ze względu na opady śniegu ale na szczęście udało nam się dotrzeć do domu na święta :-)Ranking wystawowy 2009 - psy i hodowle w Polsce


Ranking wystawowy 2008 - psy i hodowle w Polsce


Miniony rok 2009 okazał się wyjątkowo pomyślny dla naszych cavalierow. Na wszystkich 21 wystawach ( poza Kielcami ) nasze dzieci osiągnęły wspaniale sukcesy.

Na trzydniowej wystawie w Opolu ( krajowa IX gr, Klubowa IX gr i międzynarodowa ) nasza FRYCIA w wieku zaledwie 1,5 roku odniosła spektakularny sukces : wygrywając 3 x BOB!!! , ponadto na krajowej BIS 3, a na międzynarodowej BOG 2. Otrzymała także wraz z TRAVOLTA tytuł Zwycięzcy Klubu.

Na międzynarodowej wystawie w Łódź tym razem rasę wygrywa TRAVOLTA, a FRYCIA zostaje Najlepsza Suka w rasie.

Na dwudniowej wystawie Klubowej i Specjalnej Cavaliera i Kinga w Czechach nasz import z Anglii Lymrey MY BOY wygrywa 2 x BIS !!! , FRYCIA natomiast jest znowu Najlepszą Suką obu wystaw, a TRAVOLTA najlepszym black & tan.

Na Cavikadzie - najważniejszej wystawie cavaliera w Polsce wygrywamy Najlepszą Hodowlę, ABIGAYLE - zostaje Najlepszą Suką, a występujący pierwszy raz na ringu Sylwuś - Najlepsze Baby wystawy.

Trzydniowa wystawa ( 2 x CACIB i Club Show ) na Litwie tez okazała się dla nas bardzo szczęśliwa - TRAVOLTA wygrał 2 x BOB na wystawach międzynarodowych i zdobył także tytuł Zwycięzcy Klubu, a FRYTKA - BOB na Klubowej i Zwycięzca Klubu.

Natomiast na dwu ogromnych wystawach w Bratysławie nasze cavalierki także wyśmienicie się pokazały. World Cavalier & King Club Show wygrywa nasz angielski imporcik Carolus STARR STRUCK - BIS !!!, Salvadore Dali - Sylwuś jest najlepszym szczeniakiem pieskiem, a występujący po raz pierwszy PABLO PICASSO zdobywa tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Klubowej Wystawy Światowej, który to potwierdza następnego dnia na Wystawie Światowej otrzymując tytuł Młodzieżowy Zwycięzca Świata i Najlepszy Junior !!!!!!

Na międzynarodowej wystawie w Czeskich Budziejowicach tytuł Zwycięzcy Rasy otrzymuje TRAVOLTA z rąk szefowej Czeskiego Klubu Cavaliera & Kinga.

Pod koniec listopada odwiedziliśmy dwudniowa wystawa międzynarodowa w Budapeszcie, gdzie FRYTKA wygrała jednego dnia rasę, a drugiego tytuł Najlepszej Suki i CACIB.

Sezon wystawowy zamknęliśmy międzynarodową wystawą w Kassel kolejnym tytułem Zwycięzcy Rasy dla Frytki i res CACIBem dla TRAVOLTY.

Reasumując nasze psy zaczęły w zeszłym roku Championaty w Polsce, Litwie, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Niemczech i Rosji, które to mamy nadzieje kończyć w 2010......12.07.2008

Uwaga!
Od pazdziernika 2007 mieszkamy na naszej wymarzonej farmie w okolicach Sochaczewa.
Numer tel/fax: 046 86 120 54


Ogromny sukces naszej małej księżniczki
ABIGAYLE Górska Fantazja
the Best Cavalier 2006 in Holland !!!

Na holenderskiej wystawie klubowej The Cavalier Club Nederland 14 styczeń 2007

Wystawiana przez Ria Kavelaars

a na wystawie AMSTERDAM WINNER zdobyła prestiżowe tytuły:
Amsterdam Junior Winner & Amsterdam Winner - Best Bitch (2xCAC)

KONTAKT
mgr inż. zootechniki Beata Radomska
tel/fax +48 (46) 86 120 54 kom. 513 050 930
gorskafantazja [at] home.pl / kennel [at] poczta.onet.pl
Wikcinek koło Sochaczewa / Polska
Copyrights by Górska Fantazja